Whatsapp Destek Hattına Hoşgeldiniz! X
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişime Geç
Telefon:05527569266
HAKKIMIZDA

Hacettepeliler Akademi olarak ilk eğitim programımızdan günümüze kadar birincil önceliğimiz, katılımcılarımızın alacağı verimi meslek hayatlarında “sürdürülebilir” kılmak oldu. Bu yüzden eğitimlerimizi, katılımcılarımızın süpervizyon ihtiyacına yönelik oluşturuyoruz. Bize ait olan “Vaka Okulu” konseptimizin de tanınmış bir marka oluşunu buna bağlıyoruz.

Stratejimizin temelinde verimi yüksek, özgün ve sürdürülebilir eğitim programları oluşturmak yer alıyor. Her bir eğitim programımızı geniş ekip kadromuz, tecrübeli akademisyenlerimiz ve uzmanlarımızla oluşturuyoruz. Hitap ettiğimiz tüm alanlardaki katılımcılarımız ve kurumsal paydaşlarımızın, eğitim ve etkinliklerimizde geçirdikleri her dakikayı samimi bir özveriyle planlıyoruz. Bu bilinçle, tüm katılımcılarımızla birebir iletişim kurarak bize her an ulaşabilecekleri bir ortam oluşturuyoruz. Katılımcılarımıza ayrıcalıklı değer katmanın, eğitim programlarımızın uzun vadedeki gücünü ve etkisini arttırmak için kilit önem taşıdığını biliyoruz. Hem “Vaka Okulu” konseptimizde hem de paydaşlarımıza yönelik kurumsal eğitim programlarımızda, her zaman “yüksek verim ve yüksek memnuniyet” bilinciyle hareket ediyoruz. Bu bağlamda, eğitimlerimiz sonrası memnuniyeti sürdürebilmeyi önceliğimize alıyoruz.

Hacettepeliler Akademi, özgün eğitim programlarıyla katılımcıları ve paydaşları için değer yaratmaya; sektörü için ilham kaynağı olmaya devam edecek.

 

VİZYON: Nitelikli, yenilikçi ve tam kazanımlı eğitim programları organize eden, hizmet alan kişilerin ve kurumların gelişimlerini en üst seviyede hissedecekleri ortamlar yaratarak sektöründe rol model bir marka olmak.

MİSYON: Kişi ve kurumlara, bilgi-beceri akışı sağlayan sürdürülebilir kariyer gelişimi hizmetleri sunmak.