Whatsapp Destek Hattına Hoşgeldiniz! X
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişime Geç
Telefon:05527569266
GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

İşbu gizlilik beyanı http://.hacettepelilerakademi.com gizlilik politikasını içermekte olup üye ve kullanıcılarının kişisel verilerinin korunması ve saklanmasına yönelik gizlilik ve güvenlik kurallarını açıklamak amacıyla hazırlanmıştır.

http://hacettepelilerakademi.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

http://hacettepelilerakademi.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi http://hacettepelilerakademi.com olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmamaktadır, üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Şirketimiz tarafından işlenen kişisel veriler, tüm güvenlik tedbirleri alınarak korunmaktadır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, http://hacettepelilerakademi.com gerektiği durumlarda kullanıcıların IP adresini tespit etmektedir ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

http://hacettepelilerakademi.com üyesi olduğunuz veya üye olmadan hizmetlerimizi satın aldığınız andan itibaren haftalık ve aylık bilgilendirme duyuruları e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu duyuruların gönderiminde değişiklik yapma, vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği, satışını yaptığımız markalar ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün, kullanıcıların memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek duyurular ve bilgilendirmelerden oluşmaktadır. Sitemizden alışveriş yaparak, hizmetlerimiz için başvuru formunu doldurarak, ürünler için bilgi formunu doldurarak veya e-posta adresimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Etkinliklerimize kesin kayıt yaptıran kullanıcıların iptal ve iade hakkı Hacettepeliler Akademi insiyatifine bağlıdır.

HACETTEPELİLER AKADEMİ, düzenlediği etkinlik ve organizasyonların tarihinden 15 gün öncesine kadar etkinlik yeri, saati, konuşmacıları, konuları alanlarında değişiklik yapabilir.

Kesin kayıt yaptıran katılımcının etkinliğe katılmamasından Hacettepeliler Akademi sorumlu değildir. Etkinliğe gelmeyen katılımcıya para iadesi yapılmaz. Belge gönderilmez.

Önkayıt yaptıran ve kaydını kesinleştirdikten sonra katılımcılara düzenli olarak ödeme bildirimleri gönderilir. Ödeme bildirimleri almak istemiyorsanız belirli zamanlarda gelen SMS e cevap vererek veya sitemizin iletişim kısmından bize mail ile ulaşarak kaydınızı sildirebilirsiniz.

HACETTEPELİLER AKADEMİ, sonraki etkinlik ve organizasyonlarını duyurmak amacıyla daha önce almış olduğu dataya dayalı olarak size sms ve e-mail gönderebilir.

Hacettepeliler Akademi müşterilerinin, istediği zaman üyelik ve iletişim bilgilerini silme ve/veya silinmesini isteme hakkı saklıdır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilir veya diğer iletişim kanalları aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.