Yeni Eğitimler

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl kaydolabilirim?

Web sitemizde yer alan “Eğitim Programları” kısmına girerek başvurmak istediğiniz programa tıklayıp “eğitime kaydol” formundan ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sırasına ve yoğunluğuna göre ekip arkadaşlarımız, (kontenjan dolmadığı takdirde) sizi süreç hakkında bilgilendirmek adına kurumsal iletişim numaramızdan arayacaklardır.

Başvuru yaptım, ne zaman dönüş olur?

Web sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz ön başvurunuz ekip arkadaşlarımızın ekranına düşmektedir. Yaklaşık 24 saat içerisinde başvurunuza geri dönüş yapılmaktadır. (Pazar günü hariç olmak üzere) Ön başvurunuzu yaptıktan kısa bir süre sonra “0552 756 92 66” olan kurumsal iletişim numaramızdan tarafınıza ulaşılacaktır.

Kaydımı kesinleştirmek istiyorum, ödemeyi nasıl yapacağım?

Ödemeler EFT/Havale yoluyla gerçekleşmektedir. Yapmış olduğunuz ön başvurunuza istinaden ekip arkadaşlarımız size telefon numaranız aracılığıyla ulaşacaktır. Bu görüşmede, Vaka Okulu sürecini aktarmakla birlikte ödeme bilgilerini de ileteceklerdir. Ödemeniz gerçekleştikten sonra kaydınız kesinleşmiş olup kontenjanda yeriniz ayrılmaktadır.

Vaka Okulu’nda taksit imkanı var mı?

Vaka Okulu’na katılan herkes taksit imkanından faydalanabilir. Erken kayıt dönemi boyunca 3 taksit, normal kayıt döneminde 2 taksit imkanı bulunmaktadır. Ekip arkadaşlarımız sizi aradıklarında ödemenizi taksitle yapmak istediğinizden bahsetmeniz yeterlidir.

Oturumlar kayıt altına alınıyor mu? Kayıtları ne zamana kadar izleyebilirim?

Tüm oturumlar kayıt altına alınmaktadır. Gerçekleşen oturumların kayıtları, oturum gerçekleştikten sonra kendi sistemimiz üzerinden 24 saat içerisinde tarafınıza iletilmektedir. Bu kayıtlar, Vaka Okulu tamamen bittikten sonra da 45 gün boyunca erişiminize açık olmaktadır.

Vaka Okulu başladıktan sonra katılabilir miyim?

Vaka Okulu başladıktan sonra da başvurunuzu yapabilirsiniz. Canlı olarak katılamadığınız oturumların kayıtları size kendi sistemimiz üzerinden iletilecektir. Vaka Okulu tamamen sona erdikten 45 gün sonrasına kadar oturum kayıtlarına erişebilir, tekrar izleyebilirsiniz.

Grup indirimleri hakkında bilgi alabilir miyim?

Grup indirimleri, gruptaki kişi sayısına göre değişmektedir. Yüzdeleri aşağıdaki gibidir:

 

2-5 kişi %7

6-10 kişi %10

11-20 kişi %15

20+ kişi %20

 

Grup indiriminden faydalanma süreciyle ilgili kurumsal WhatsApp hattımız olan 0552 756 92 66 ‘ya dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Belgeleri E-Devlet üzerinde görebilecek miyim?

Vaka Okulu yalnızca Hacettepeliler Akademi’ye ait olan bir konsepttir. Herhangi bir üniversitede veya MEB’de Vaka Okulu’nun akreditasyonu bulunmamaktadır. Bu sebeple belgeniz konseptin tek sahibi olan Hacettepeliler Akademi onaylıdır. Ömür boyu sistemimizden sorgulayabilir veya dilediğiniz kuruma sorgulatabilirsiniz.

Belgeler adresime gönderilecek mi?

Size ek bir masraf çıkarmamak adına tüm belgeleriniz yüksek çözünürlüklü ve profesyonel uygunlukta, dijital olarak tarafınıza iletilmektedir. Sertifika boyut/formatında ilettiğimiz için dilediğiniz şekilde çıktısını alabilmektesiniz. Aynı zamanda belgelerinizi sistemimizde ömür boyu sorgulayabilmektesiniz. Böylelikle Vaka Okulu’na fazladan bir ücret ödememekle birlikte ömür boyu belgenizi kaybetme durumunuz da ortadan kalkmaktadır.

Toplam kaç belge alacağım?

Eğitim sonunda Hacettepeliler Akademi onaylı, eğitmen imzalı, ömür boyu sorgulanabilir 10 adet kişiye özel oturum belgesine sahip olacaksınız. Bununla birlikte bir adet Türkçe ve İngilizce, 25 saatlik Vaka Okulu ana belgeniz tarafınıza iletilecektir. Vaka Okulu ana belgeniz T.C. kimlik numaranızı içeren kişiye özel belge uygunluğundadır. Tüm belgelerinize Vaka Okulu oturumları sona erdikten sonra bir hafta içerisinde ulaşabileceksiniz.

Belgelerimi nerede görebilirim?

Vaka Okulu sona erdikten sonraki 1 hafta içinde, eğitmen imzalı oturum belgelerinizi ömür boyu “belgenisorgula.com” üzerinden sorgulayabileceksiniz. Vaka Okulu’na katıldığınıza dair 25 saatlik ana belgeniz ise aynı tarihler içerisinde mailinize iletilmektedir.

Sizinle nereden iletişim kurabilirim?

İletişim/WhatsApp: 0552 756 92 66

E-posta: hacettepelilerakademi@gmail.com / info@hacettepelilerakademi.com

Mesaj At!
Whatsapp İletişim
Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?